Sosyal Medya İle Bağlantılı Tasarımlar

Ella Dizayn ile her zaman zirvedesiniz

Teklif İste!

Altın Kural

Web sayfanızı tasarlamaya başlamadan önce strateji ve planlama aşamalarını tamamlıyoruz. Sizden aldığımız bilgiler ile sizin en uygun web sayfasını tasarlamaya başlıyoruz.

WEB TASARIM

Ziyaretçileriniz veya müşterileriniz görsel olarak hoş olmayan bir siteye girdiklerinde diğer sayfaları dolaşmak istemeyebilirler ve sayfayı hızlıca kapatma ihtimalleri yüksek. Ella Dizayn tasarımları ile böyle bir problem ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu kural, topluluk, e-ticaret, kişisel ve kurumsal web sayfalarının tümü için geçerlidir. Görsel tasarım sayfanın kodlamalarına zarar vermeden güncelleştirilebilir bir kavramdır. Web sayfanız en son 1997 yılında güncellenmiş gibi duruyorsa, günümüzde microfost world ile tasarlandığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Eğer böyle bir düşünce içindeyseniz kesinlikle bize ihtiyacınız var demektir.

Sıradan bir tasarım safyanızda müşterilerinizi veya ziyaretçileriniz tutmaz. Fakat görsel tasarım ile tüm sayfalarınızın ziyaret edileceğini unutmayın

CSS ile geliştirilen bir web sayfası ile tablo kullanılarak yapılmış bir web sayfası arasındaki boyut farkı yüzde 25 ile 50 arasında değişmektedir. Hızlı olduğunu düşündüğünüz bir web ana sayfasını bilgisayarınıza kayıt ederek ve boyutuna bakarak bunu daha iyi ayırt edeceksiniz. Ella Dizayn Tüm tasarımlarını Css kodları kullanarak yaptığından sizin sayfanızın yavaş açılma gibi bir olasılığı mümkün değildir

Web sitenizin tasarım ve görünümünü değiştirmeden, daha fazla ve kaliteli ziyaretçiyi web sitenize çekebilmeyi; arama motoru optimizasyonu ile sağlıyoruz. Optimize edilerek oluşturulmuş web sayfaları ile arama motorlarında ilk sıradaki yerinizi alıyorsunuz.